G.Saray'ı inşallah yeneceğiz

G.Saray'ı inşallah yeneceğiz.9867
  • Giriş : 26.04.2008 / 15:46:00

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, elde ettikleri başarıların camianın kendilerine verdiği destekle mümkün olduğunu söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Fenerbahçe Külübü Yüksek Divan Kurulu Toplantısı'nın sonunda kendisine verilen 10. yıl şükran plaketinin ardından kürsüye çıkan Yıldırım, bir konuşma yaptı.Başkanlıkta 10 yılı geride bıraktığını hatırlatan Yıldırım, şöyle konuştu:

''Geldiğimizde saçımda beyaz yoktu, şimdi saçlarımız döküldü. O hale geldik. Bu görev benim için bir onurdur. Fenerbahçe camiası, divan kurulu üyeleri hep bana sahip çıktı. Biz Pendik'e de yenildik, o gün Türkiye'de kıyametler koptu ama burada bize sarıldınız, sahip çıktınız. Bu eserin birinci noktası divan kuruludur, kongrelerimizdir, taraftardan aldığımız destektir. Bir şeyler yapmaya çalıştık. Burayı kurum haline getirmeye çalıştık. Hep manevi katkılarınızı gördük. Mayıs sonunda yapacağımız mali kongre için yapılan bütçe çalışmasına baktım. 300 milyon YTL'ye ulaşmış bulunuyoruz. İlk geldiğim zamanlarda 25-26 milyon dolardı, bugün 250 milyon dolara gidiyoruz.''

Bazen yüksek divan kurullarında yapılan konuşmalardan rahatsız olduklarını kaydeden Yıldırım, tenkide açık olduklarını, ancak bunların yapıcı olması gerektiğini belirterek, ''Tenkide açığız, tenkitler daha ileriye gitmemizi sağlayacak hadisedir, ama yapıcı olmalı'' dedi.

HEPİMİZ STRES YÜKLENDİK

Galatasaray ile yarın önemli bir derbi maça çıkacaklarını ifade eden Aziz Yıldırım, stresli olduklarını kaydetti.

Üye Zafer Uzunoğlu'nun, forvetleri eleştirdiği konuşmasına gönderme yapan Yıldırım, ''Yarın önemli bir derbi maçımız var. Hepimiz stres yüklenmişiz, bizler yönetim olarak takımımıza moral verip, destek olmak istiyoruz. Basın burada, yarın bunu (Üye şu oyuncu gitsin dedi, yönetim sessiz kaldı) diye yazar. Bunlara mahal vermeyelim. Fenerbahçe Futbol Takımı yarın final oynuyor. Final maçı, inşallah yenerler, yeneceğiz de'' diye konuştu.

Futbol takımının yanı sıra diğer branşlarda da üst seviyede mücadele ettiklerini anlatan başkan Yıldırım, ''Bayan Basketbol takımı, bayan voleybol takımı, erkek voleybol ve Basketbol takımları final oynayacak. Her günümüz stres içinde. Eskiden rahattık, bir Futbol vardı. Şimdi her gün stres içindeyiz. Sizlerin desteği olmazsa bizlerin burada işi olmaz. Hepinize teşekkür ediyorum, saygılar sunuyorum. Fenerbahçeli olmak bir ayrıcalıktır'' şeklinde konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious