G.Saray'ın 10 numarası belli oldu

G.Saray'ın 10 numarası belli oldu.14149
  • Giriş : 30.05.2009 / 11:02:00

Polat'ın, 'Takımı onun etrafına kuracağım' açıklaması ile yeni sezonda 10 numaralı formayı giyecek isim belli oldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Başkan Adnan Polat'ın, 'Takımı onun etrafına kuracağım' açıklaması ile yeni sezonda Arda'nın 10 numaralı formayı giyeceği kesinleşti. Yönetim, genç yıldıza kaptanlık da teklif ederek gönlünü fethetmeyi düşünüyor

Bu sezon beklenmedik bir şekilde hayalkırıklıklarıyla dolu bir sezon geçiren Galatasaray'da yeni sezon için çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Takımda köklü bir değişiklik yapması beklenen Başkan Adnan Polat'ın daha önce 'Takımı onun etrafına kuracağım' dediği Avrupa'nın büyük kulüplerinden cazip teklifler alan Galatasaray'ın süper yıldızı Arda Turan'ı kalmaya ikna ettiği yönetime yakın isimler tarafından belirtildi.

Galatasaray'a transfer olduğundan beri futbolundan çok problemleriyle gündeme gelen ve yarardan çok zararı dokunan Lincoln'ün biletini kesen Polat'ın Arda'ya yeni sezonda 10 numaralı formayı teslim edeceği konuşulurken yeni maestroya takım kaptanlığının da verilerek gönlünün fethedileceği gelen bilgiler arasında. Yönetimin, transferin gözde ismi Arda için ancak astronomik bir teklif geldiği takdirde kulübün menfaatleri açısından değerlendirileceği de ifade ediliyor. Bundesliga takımlarından Schalke'nin çiçeği burnunda teknik direktörü Magath'ın ısrarla istediği Lincoln'ün ise Galatasaraylı yöneticilerle transferi hakkında hiçbir şey konuşmadığı öğrenildi. Öte yandan Galatasaray'da mali kriz nedeniyle yerli oyuncuların 3 aydır ödenmeyen alacaklarının önümüzdeki hafta ödeneceği bildirildi. Yabancı futbolcuların parasını ödeyen yönetimin, yerlilerin alacaklarını da banka hesaplarına yatırıp kafaları rahat bir şekilde tatile göndereceği ifade edildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*