G.Saray'ın defansı çöktü!

G.Saray'ın defansı çöktü!.18440
  • Giriş : 11.03.2009 / 08:35:00
  • Güncelleme : 11.03.2009 / 08:55:58

Hamburg"la UEFA"da, ardından da ligde Trabzonspor ile deplasmanda çok önemli maçlara çıkacak olan Galatasaray"da eksikler can sıkıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Özellikle defansta Servet, Emre Güngör, M.Topal ve Linderoth"un yokluğu, Korkmaz"ı kara kara düşündürüyor...

Galatasaray "da çok kritik maçlar öncesi özellikle savunmadaki eksikler büyük sorun olacak. Sakatlığı süren Servet Çetin, Mehmet Topal, Emre Güngör ve Linderoth"un yokluğuna bir de Meira"nın eklenmesi Teknik Direktör Bülent Korkmaz"ı endişelendiriyor. Bunu oyuncularına hissettirmek istemeyen Korkmaz"ın özellikle uluslararası deneyimi yüksek oyuncuların yokluğu yüzünden Hamburg maçında sıkıntı yaşamaktan çekindiği belirtiliyor.

Galatasaray "da Baros"un cezalı olması da Hamburg maçında teknik yönetimin canını sıkan bir başka konu olarak dikkat çekiyor. Sarı-Kırmızılılar, Hamburg maçının ardından Trabzonspor ile deplasmanda çok önemli bir lig maçına çıkacak olmanın da endişesini yaşıyor. Galatasaray yönetimi bu maçta alınacak bir yenilginin lig yarışında telafisi zor bir yara açacağını düşünüyor.

TEORİK BİLGİLER DE VERDİ

Galatasaray maçının hazırlıklarını dün basına kapalı bir idmanla sürdüren Galatasaray"da, teknik ve taktik ağırlıklı bir çalışma yapıldı. Bülent Korkmaz nezaretinde yapılan antrenmanda Servet Çetin, Mehmet Topal, Emre Güngör, Linderoth ve Murat Akçay fizyoterapist eşliğinde çalıştı. Teknik Direktör Bülent Korkmaz"ın antrenmandan sonra da oyuncularına tesislerde rakip hakkında teorik bilgiler verdiği öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*