G.Saray'ın gözü Alex'de

  • Giriş : 17.02.2007 / 00:00:00

Başta Ümit Karan ve Hakan Şükür olmak üzere Galatasaraylı futbolcular, Fenerbahçe ile ipleri koparma noktasına gelen Alex'in alınmasını istiyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

UEFA Kupası'ndaki AZ Alkmaar maçında ıslıklanan Fenerbahçeli Alex De Souza'ya, Galatasaray camiasından sürekli 'sahiplenme' mesajları geliyor. Fenerbahçe ile ipleri koparma noktasına gelen Brezilyalı orta saha oyuncusuna ilk olarak Ümit Karan destek vermişti. Galatasaray'ın golcüsü, "Alex'i istemiyorlarsa bize versinler" diyerek, ligde gol krallığını paylaştığı Alex'i ne kadar beğendiğini ifade etmişti. Aslına bakılırsa sarı-kırmızılı camiada, Alex'in kendilerine transfer olmasını isteyen sadece Ümit Karan değil... Hakan Şükür de, ezeli rakiplerinin yıldızının Galatasaray'a gelmesi durumunda duyacağı memnuniyeti dile getirdi. Hakan Şükür'ün yanısıra başka futbolcular da kendi aralarında yaptıkları konuşmada, "Alex
tam bize göre bir futbolcu. Bizde çok iş yapar. Belki farkında değiller ama Alex bize gelirse Fenerbahçe hücum gücünde büyük bir kayıp yaşar" diye görüş belirtti.

AYRILIK BEKLENİYOR!
Galatasaraylı futbolcular, Alex'in alınmasını temenni ededursun, sarı-kırmızılı yönetim bu transfer için pusuya yatmış durumda. Brezilyalı'nın Fenerbahçe'den ayrılmasını dört gözle bekleyen Galatasaray yönetimi, bu ayrılık yaşanırsa Alex için harekete geçecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious