G.Saray'ın yeni hocası kim?

  • Giriş : 11.06.2008 / 16:19:00
  • Güncelleme : 11.06.2008 / 15:54:07

Sarı-Kırmızılı yönetim prensipte anlaştıkları Michael Skibbe'den vazgeçip, Fransız Alain Perrin ile sözleşme imzalama aşamasına geldi. Perrin isminin bugün açıklanacağı öğrenildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

SÜLEYMAN HATISARU'nun haberi

Bir gün öncesine kadar Michael Skibbe ile görüşmeleri çok olumlu çizgiye getiren ve son olarak Alman hocayı gizlice pazar günü İstanbul'a getirip görüşen sarı kırmızılı yöneticiler, bir kez daha çark edip Skibbe'yi ikinci plana attılar. Yönetim kurulu toplantısından sonra Perrin isminin öne çıkması üzerine Alman teknik adama yönetimin kararı bildirilip teşekkür edildi.

PERRİN'İ İSTEDİLER

G.Saray'da dün Perrin ve menajeri ile yapılan görüşmelerin olumlu çizgiye gelmesi ve Fransız teknik adamın eski kulübü ile yaşadığı sorunlarda hatasının olmadığının ortaya çıkması üzerine adres değiştirildi. Bu kez Perrin, G.Saray'ın gündeminde yeniden birinci sıraya yükseldi. Futbol şubesi sorumluları Haldun Üstünel ve Murat Yalçındağ da Skibbe yerine Alain Perrin'e tercihlerini kullanınca Fransız teknik adamın G.Saray'ın yeni teknik direktörü olması ağırlık kazandı.

YENİ ŞAFAK

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious