G.Saraylı futbolcuların en özel maçı

G.Saraylı futbolcuların en özel maçı.18358
  • Giriş : 27.05.2009 / 17:17:00

G.Saraylı Emre Aşık, Arda, Ayhan ve kaleci Orkun, zihinsel engelli sporcuların katıldığı 1. Hasan Doğan Futsal Turnuvası'nda gösteri maçı yaptılar. Bu özel maçtan renkli kareler:

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Bahçelievler'deki Hasan Doğan Spor Kompleksi'nde düzenlenen turnuvada, Galatasaray Teknik Direktör Bülent Korkmaz, geçtiğimiz yıl vefat eden eski Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan'ın eşi Aysel Doğan, oğlu Selim Doğan, Özel Sporcular Federasyonu Başkan Vekili Abdullah Tuncay ve Bahçelievler Kaymakamı Şevket Cimbir hazır bulundu.
Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu'nun, Bahçelievler Belediyesi ve Kaymakamlığı'nın destekleriyle düzenlendiği turnuva maçları büyük çekişmeye sahne olurken, Galatasaraylı futbolcular da iki gruba ayrılarak, zihinsel engelli sporcularla maç yaptılar.

Gösteri maçında en çok ilgi çeken oyuncu Arda oldu. Yıldız futbolcu üst üste yaptığı çalımlardan sonra vuruşunda, kaleci bir golü kurtarınca şaşkınlık yaşadı.

Salonu dolduran öğrenciler Arda'ya sevgi gösterilerinde bulunurken, Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu Yönetim Kurulu'nda bulunan Emre Aşık da alkış aldı.

Futbolcuların, böyle bir turnuvaya katılmaktan dolayı çok mutlu oldukları gözlendi. Yıldız futbolculara katkılarından dolayı çiçek ve plaket verildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*