Gala Mobilya yabancı yatırımcıyla buluştu

  • Giriş : 28.04.2006 / 00:00:00

Gala Mobilya, mobilya sektörünün en önemli temsilcilerinden biri olan Mobilya Sanayicileri Derneği'nin (MOSDER) desteği ile gerçekleşen İstanbul Mobilya Fuarı'na (İMOB 2006) katıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Dünyanın en büyük Ev Mobilyası Fuarı olarak, Türk Mobilya Sektörü'nü dünya pazarındaki kurumsal alıcılarla buluşturan bir marka olan İMOB'a 323 metrekarelik stand alanıyla katılan Gala Mobilya, ilk kez fuarda teşhir ettiği Rita Yatak ve Yemek Odası Takımları, Forvet Genç Odası Takımı, Best Koltuk ve Balerine Yeni Renk adlı ürün gruplarıyla ziyaretçilerine yeniliğin ve dinamizmin keyfini yaşattı.

Yurtdışında etkin tanıtım ve yabancı ziyaretçi programları ile ABD, Rusya, Almanya, AB ülkeleri, Balkan ülkeleri, Japonya, Çin, İsrail, Suriye, Irak, Afrika, Kanada, Avustralya ve Ortadoğu'dan yabancı alım heyetlerini Türkiye'ye getiren fuarda, Gala Mobilya, renkli ve alternatif yaşam tarzlarına uygun tasarımlarıyla yabancı ithalatçılar tarafından büyük beğeni topladı.

Gala Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Eyüphan Kocabaş, İMOB 2006'nın hem iç, hem dış pazardaki müşteri gruplarına ulaşabildikleri bir platform olduğunu belirterek, "İMOB 2006, Gala Mobilya için oldukça aktif bir fuar oldu. İhracat hedeflerimiz adına önümüzü biraz daha açtı ve yeni bağlantılar kurmamızı sağladı" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious