Galatasaray, Denizli'ye bileniyor

Galatasaray, Denizli'ye bileniyor.13166
  • Giriş : 18.08.2008 / 22:29:00

Galatasaray, Almanya dönüşü ayağının tozuyla, Turkcell Süper Lig’de Denizlispor’la yapacağı yeni sezonun açılış maçının hazırlıklarına başladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Florya Metin Oktay Tesisleri'nde, teknik direktör Michael Skibbe yönetiminde basına kapalı gerçekleştirilen antrenmanda, Kayserispor maçında 90 dakika oynayan futbolcuların, koşulardan oluşan rejenerasyon programının ardından tesislerde terapi seanslarına geçtikleri, diğer oyuncuların ise teknik çalışmalar sonrası yarı sahada çift kale maç yaptıkları kaydedildi.

İdmana, Milli Takım kamplarında bulunan Servet Çetin, Hakan Balta, Sabri Sarıoğlu, Ayhan Akman, Mehmet Topal, Alparslan Erdem, Fernando Meira, Shabani Nonda ve Barış Özbek katılmadı, belinde hafif ağrısı bulunan Hasan Şaş ise salonda çalıştı.

Bu arada, Kayserispor maçında aldıkları darbeler nedeniyle sakatlıkları bulunan Hakan ve Sabri'nin tedavilerine, Milli Takım kampında devam edileceği ifade edildi.

Öte yandan, tedavileri süren Linderoth, Orkun, Fırat ve Ümit, antrenör Cevat Güler yönetiminde, bugün takımdan ayrı iki çalışma gerçekleştirirken, Arda, Emre Güngör ve Aydın'ın tedavileri sürdürüldü.

Galatasaray, yarını izinli geçirecek ve 20 Ağustos Çarşamba günü yapacağı çift antrenmanla Denizlispor maçının hazırlıklarını sürdürecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*