Galatasaray, Heinz'i gözden çıkardı

  • Giriş : 25.07.2006 / 00:00:00

Galatasaray'da gözden çıkarılan Çek futbolcu Marek Heinz akşam antrenmanına çıkmadı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Yeni sezon hazırlıklarını kendi tesislerinde yaptığı antrenmanlarla sürdüren Sarı - kırmızılı ekipte akşam yapılan antrenmanda yer almayan Heinzin Adnan Sezgin ile görüştüğü belirtildi. Antrenman esnasında basın mensuplarıyla sohbet eden Sezgin, görüşmeyi doğrularken, ''Kendisini takımda düşünmediğimizi açıkça söyledik ve kulüp bulmasını istedik. Hem biz, hem kendisi kulüp bulmak için çalışıyoruz. Kısa sürede bu ayrılık gerçekleşecek ve Marek Heinz Galatasaray'dan ayrılacak'' dedi.

ARJANTİNLİ DE YARIN GELİYOR

Adnan Sezgin, Arjantin'de yaptığı görüşmelerin meyvelerini vermeye başladığını da belirterek Carrusca'nın yarın İstanbul'a geleceğini söyledi. Gazetecilerin ısrarlı program talebine açık cevap vermeyen Sezgin, programın yarın sabah netleşeceğini belirterek, "Carrussca yarın geliyor diye yazabilirsiniz'' demekle yetindi.

Sezgin, Galatasaray'ın ön libero için düşündüğü Arjantinli Somoza ve İsviçreli Vogel ile görüşmelerin ise sürdüğünü sözlerine ekledi.

Bu arada Galatasaray yeni sezon hazırlıklarına yarın yapacağı çalışmalarla devam edecek. Sarı - kırmızılı ekip 27 Temmuz Perşembe sabahı da erken saatlerde bir hazırlık maçı ve Beşiktaş ile oynayacağı Süper Kupa maçı için Almanya'ya gidecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious