Galatasaray, Trabzon'a gitti

  • Giriş : 22.09.2006 / 00:00:00

Turkcell Süper Ligi'nin 7. haftasında yarın deplasmanda Trabzonspor'la karşılaşacak olan Galatasaray, akşam saatlerinde Trabzon'a gitti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Havalimanında Cihan muhabirine maçla ilgili açıklamada bulunan Galatasaray Spor ve Futbol İşletmeciliği Ticaret A.Ş Genel Müdürü Adnan Sezgin, Trabzonspor'un güçlü bir rakip olduğunu belirterek, "Biz de Galatasaray'ız, sakatlıklarımız var; ama görev alacak oyuncularımızın hepsine güveniyoruz. Bu zorlu deplasmandan 3 puan alıp dönmek istiyoruz." diye konuştu.

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Futbol Komitesi Sorumlusu Fatih Gökşen ise, kolay maçın olmadığını, Galatasaray'ın, üst üste gelen bu derbilerden 2.'si olan Trabzon'dan da galibiyetle döneceğine inandığını ifade etti. Sakat oyuncularının bulunduğuna değinen Gökşen, "Fakat 18 kişilik kadroyu dolduracak birbirinden değerli futbolcularımız var. 3 puanı alıp döneceğiz." dedi.

Öte yandan sarı-kırmızılıların 19 kişilik maç kadrosunda sakatlıkları bulunan Necati Ateş, Saşa İliç ve Ergün Penbe'nin yanı sıra Okan Buruk, Carussca ve kaleci Aykut yer almadı.

Sarı-kırmızılıların kafilesinde ise şu futbolcular bulunuyor: Faryd Camilo Mondragon, Faryd Camilo Mondragon, Stjepan Tomas, Rigobert Song, Orhan Ak, Hakan Şükür, Hasan Şaş, Mehmet Topal, Fevzi Elmas, Ayhan Akman, Cihan Haspolatlı, Emre Aşık, Junichi Inamoto, Ferhat Öztorun, Aydın Yılmaz, Özgürcan Özcan, Sabri Sarıoğlu, Hasan Kabze, Arda Turan, Ümit Karan

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious