Galatasaray, Volkan Yaman transferini bitiriyor

  • Giriş : 07.05.2007 / 00:00:00

Antalyaspor Kulübü Başkanı Sedat Peker, Galatasaray ile yaptıkları maçın ardından sarı-kırmızılı yönetici Adnan Polat ile Volkan'ın transferi konusunda görüştüklerini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Sedat Peker, Antalya'da 100. Yıl Tesisleri'nde düzenlenen özel bir Futbol turnuvasını izledi. Turnuva sonrası gazetecilerin sorularını yanıtlayan Peker, Antalyasporlu Volkan'ın, büyük takımların transfer listelerinde yer aldığını bildirdi.

Galatasaray maçının ardından Adnan Polat ile kısa bir görüşme yaptıklarını ifade eden Peker, "Galatasaray maçının ardından Adnan Polat ile Volkan'ın transferini konuştuk. Volkan'ı sezon sonunda transfer etmek istediklerini bize ilettiler. Biz de bunun mümkün olabileceğini, gerekli resmi görüşmeleri lig bitiminde yapmak istediğimizi kendilerine söyledik" dedi.

Antalyaspor'un kadrosundaki Volkan, Uğur, Şenol ve Suazo'ya büyük kulüplerin ilgi gösterdikleriini belirten Peker, "Futbolcularımızı Avrupa'daki 2 kulüp yakından takip ediyor. Futbolcularımızı izliyorlar. Yakında ilginç gelişmeler olabilir. Biz, transfer konularının gündemimize gelmesi için ligin bitmesini bekliyoruz." diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious