Galatasaray,kurayı değerlendirdi

  • Giriş : 28.07.2006 / 00:00:00

Galatasaray'da, yönetici Fatih Gökşen kurayı değerlendirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Avrupa Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turunda
Fatih Gökşen, yaptığı açıklamada, şu anda kesin rakibin belli olmadığını ifade ederek, tek amaçlarının Avrupa Şampiyonlar Ligi'ne katılmak olduğunu ve ikinci bir Tromso faciası yaşamak istemediklerini kaydetti.
Rakip kim olursa olsun ilk maç kendi sahalarında olduğu için avantajın kendilerinde olduğunu belirten Gökşen, ''İkinci maça avantajlı çıkmak istiyoruz. Galatasaray'ın, tecrübesi, kadrosu ve yenitakviyeleriyle bu turu geçeceğinden eminim. Rakibi küçümsemeden hedefimize ulaşmak istiyoruz'' dedi.
Bu turu geçmekten başka çareleri olmadığını anlatan Gökşen, bu yılAvrupa Şampiyonlar Ligi'ne kalmaları durumunda ilk hedeflerinin, çeyrek finale yükselmek olduğunu da sözlerine ekledi.
Galatasaray Teknik Direktörü Eric Gerets ise, rakipleriyle ilgili şu anda bir değerlendirme yapmak istemediğini dile getirerek, haftaya rakiplerinin maçını izledikten sonra bir değerlendirme yapacağını kaydetti. Hasan Şaş da, rakibin kim olduğunun önemli olmadığını, 7 kez ön eleme maçı oynadığını ve ön eleme maçlarının oldukça çetin geçtiğini bildirdi. Şaş, ''Önemli olan kendimizi hazır hissetmemiz ve bu maçı geçerek lige katılmamız'' dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious