Galatasaray antrenmanında gerginlik

Galatasaray antrenmanında gerginlik.8948
  • Giriş : 24.04.2009 / 10:42:00

Galatasaray antrenmanında yaşanan soğukluk çalışma sonuna kadar devam etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

G.Saray'da başkan Adnan Polat'ın da izlediği antrenmanda ikili arasındaki soğukluk çalışma sonuna kadar devam etti. Antrenör Nezihi Boloğlu'nun barıştırma çabası da sonucu değiştirmedi.

GEÇEN hafta Büyükşehir'i yenerek şampiyonluk umutlarını sürdüren G.Saray, seyircisiz oynayacağı Ankaraspor maçının hazırlıklarını dün gergin bir ortamda sürdürdü. Başkan Adnan Polat ve yöneticilerin izlediği çalışmanın çift kale maçında Bülent Korkmaz ve Ayhan Akman'ın tartışması gündeme oturdu.

Hürriyet'in haberine göre, Taktik amaçlı yapılan çift kale maçta kaptan röveşata gol attı, maçı yöneten teknik patron golü vermedi. Bu karara tepki gösteren milli futbolcu maçı tamamlamadı ve saha kenarına gelerek oturdu. Korkmaz oyuncusuna sahaya geri dönmesi konusunda uyarıda bulundu. Ayhan uyarıyı dikkate almadı ve el-kol hareketleri yaparak oyuna dahil olmayacağını söyledi.

Yaşanan bu gerginlik sonrası Bülent Korkmaz çalışmayı bitirdi ve toplu koşu yaptırdı. Teknik direktör yine Ayhan'a seslendi ve koşmasını istedi. Kaptan yine inadını sürdürdü ve koşmaya da gelmedi. İkili arasında yaşanan bu tatsızlığı kaleci antrenörü Nezihi Boloğlu bitirmek istedi. Boloğlu'nun ısrarı üzerine ayağını gösteren yıldız futbolcu koşuya katılamayacağını söyledi ve soyunma odasına gitti. Bülent Korkmaz'ın da çalışma sonrasında Ayhan ile görüştüğü ve yaşanan tatsız olayı giderdiği öğrenildi.

Kolbastı oynadılar

Florya'da çalışmanın son döneminde bu gerginlik yaşanırken, başında ise tam tersi bir görüntü vardı. Hasan Şaş kolbastı oynarken, yabancılar da kendi ülkeleriyle ilgili oyunlar oynadı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*