Galatasaray Benfica'ya uçtu

Galatasaray Benfica'ya uçtu.13120
  • Giriş : 05.11.2008 / 13:45:00
  • Güncelleme : 05.11.2008 / 13:04:16

Galatasaray, Benfica ile yarın oynayacağı UEFA Kupası (B) Grubu'ndaki 2. maçı için Portekiz'e gitti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Atatürk Havalimanı'ndan özel bir uçakla Portekiz'in baştkenti Lizbon'a giden sarı-kırmızılı takımda, sakatlıkları bulunan Mehmet Topal, Emre Güngör, Aydın Yılmaz, Harry Kewell ve Shabani Nonda, maç kadrosunu alınmadı.

Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, havalimanında basın mensuplarına yaptığı açıklamada, sarı-kırmızılı takımın her maça galip gelmek için çıktığını belirterek, "Biz o kuralın peşinde koşacağız. İnşallah iyi haberlerle geleceğiz.'' diye konuştu.

Takımda Nonda'nın yanı sıra eksik futbolcuların bulunduğunun sorulması üzerine Polat, ''Biz bugüne kadar eksiklerle ilgili mazeret öne sürmedik. Bundan sonra da sürmeyeceğiz. Sahaya 11 kişi çıktığı müddetçe Galatasaray 11'i o formanın hakkını vermek için uğraşacaktır.'' şeklinde konuştu.

Polat, ''Skibbe'nin futbolculara rotasyon yapamadığı ve aynı 11'le maçlara çıktığı söyleniyor. Bu konuda ne düşünüyorsunuz?'' Şeklindeki soruya ise
şu yanıtı verdi: ''Elindeki futbolcu adedi o kadar. Bilen varsa gelsin göstersin.''

Yönetici Mehmet Helvacı ise yaptığı açıklamada, güzel Futbol oynamayı başardıkları taktirde iyi bir sonuç alacaklarını söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*