Galatasaray büyük bir camia değil

  • Giriş : 07.07.2009 / 17:37:00
  • Güncelleme : 07.07.2009 / 17:42:50

Yeni sezon öncesi takımların son durumları ve transferlerinin değerlendirildği 'Telegol' programında konuşan Ahmet Çakar, yine gündeme damgasını vuracak açıklamalar yaptı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Galatasaray büyük bir camia değil

Serhat Ulueren'in sunduğu Telegol programında yorumcu olarak söz alan Ahmet Çakar, Galatasaray'ın büyük bir camia olmadığını iddia ederken, Fenerbahçe Futbol takımının başına sportif direktör olarak gelen Aykut Kocaman'ın en ufak bir hatada kellesinin alınacağını söyledi.

GS yönetimi başarısız, bir Ribery'yi bile elinde tutamadı

Real Madrid'in astronomik bir rakamla kadrosuna katmak istediği eski Galatasaraylı Franck Ribery'nin çok ucuz olan parasının ödenmemesinden dolayı kulüpten ayrılmasını yadırgayan Çakar, sarı-kırmızılı yönetimi başarsızlıkla suçlarken, Okocha ve Baliç'i yüksek rakamlarla yurtdışına satma başarısı gösteren Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'dan övgüyle bahsetti.

'Aziz Yıldırım ne derse o...

Yıldırım'dan övgüyle bahseden Çakar, deneyimli başkanı eleştirmekten geri kalmadı. Sarı-lacivertli kulüpte tek tip yönetim anlayışı olduğunu vurguladı. Ve sözlerine şunları ekledi: 'Aziz Yıldırım ne derse o olur Fenerbahçe'de. İşlerin yolunda gitmesi halinde bir sıkıntı olmayacaktır. Ancak tam tersi olursa işte o zaman Aykut Kocaman'ın kellesinin hemen alınacaktır. Bence Aykut Kocaman Fenerbahçe'ye göstermelik getirlmiştir'.
ENSONHABER

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*