"Galatasaray büyük bir transfer yapabilir"

  • Giriş : 21.07.2007 / 14:12:00

Karşıyaka-Galatasaray maçına Galatasaray tam kadro ve son transferi ile çıkmayı planlıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Karşıyaka ile Galatasaray arasında 4 Ağustos'ta yapılacak hazırlık maçı, Atatürk Stadı'nda oynanacak.
Profesyonel Futbol Şubesi Üyesi Rıfat Kınay, Alsancak Stadı'nda oynanması planlanan maçı, Atatürk Stadı'na almak için gerekli başvuruları yaptıklarını kaydetti.
Bu müsabakada futbolseverlerin iki takımın da yeni transferlerini izleme imkanı bulacağını kaydeden Kınay, şu bilgileri verdi:
''Galatasaray'ın 4 Ağustos'a kadar bir büyük transfer daha yapacağını ve İzmir'deki maça tam kadro çıkacağını düşünüyoruz. Danışmanımız Rıdvan Dilmen'in katkılarıyla organize edilen bu hazırlık maçında futbolseverler iki takımı da yeni çehresiyle izleme imkanı bulacak. Karşıyaka olarak, maçtan hasılat geliri elde edeceğimizi düşünüyoruz. Bilet fiyatlarını yüksek tutma düşüncesinde değiliz. Müsabaka, 4 Ağustos Cumartesi günü saat 20.00'de Atatürk Stadı'nda oynanacak.''

EMREHAN'IN TRANSFERİ
Kınay, Altay ile transfer görüşmesi yapan Akçaabat Sebatspor kalecisi Emrehan'ı, Karşıyaka'nın aldığına ilişkin iddiaları değerlendirirken, şunları kaydetti:
''Bu konularda açıklama yapmaya tek yetkili olan kişi, başkanımız Akif Ersezgin. Ancak bizim Altay ile bir centilmenlik anlaşmamız var. Altay, Sezer Sezgin'in transferinde bunu gösterdi. Biz de Emrehan, Altay ile yaptığı görüşmeyi sonuçlandırınca transferi gerçekleştiririz. Zafer Uysal'ın transferi de henüz netleşmiş değil. Gurbetçi oyunculardan İsmail, Cihan ve Mehmet, Nevşehir kampına dahil edilecek'' dedi.


MİLLİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious