Galatasaray Dergisi yarın bayilerde

  • Giriş : 31.07.2006 / 00:00:00

Galatasaray Dergisi'nin 47. sayısı 1 Ağustos'ta bayilerdeki yerini alıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

''Unutulmaz Sayfalar'' Eki, Galatasaray'ın 100 yıllık tarihinin unutulmaz günleri ve şampiyonluklarını, o günlerin gazete sayfalarıyla arşivlere getiriyor. Galatasaray Dergisi'nin bu sayısı da her zamanki gibi 148 sayfalık dopdolu içeriği ve çarpıcı fotoğraflarıyla okurlarına sunuluyor.

Yeni sayıda, geçtiğimiz ay hayatını kaybeden eski voleybolcu Paidar Demir için özel bir bölüm ayrıldı. Paidar Demir'in sevenleri ve yakınları Galatasaray Dergisi için unutulmaz Kaptan'ı yazdılar. Galatasaray Dergisi, yeni sezon öncesine Galatasaray Futbol Takımı'nı tüm yönleriyle okurlarına yakından tanıtıyor. Galatasaray'ın hazırlık kamplarından özel fotoğraflar ve ayrıntılar bu geniş dosyada yer alıyor.

Galatasaray Dergisi'nde ayrıca, taze "baba" Faryd Ali Mondragon'la aileden futbola; Galatasaray'dan Dünya Kupası'na kadar yapılan geniş kapsamlı söyleşiyi de yer alıyor.

Herkesin merak ettiği bir soru olan "lig fikstürü nasıl çekilir?" in ayrıntılı yanıtını, Galatasaray Dergisi'nde yer alıyor. Galatasaray'ın Şampiyonlar ligi arifesinde oynadığı Ön eleme maçlarının ve yeni adı Süper Kupa olan Cumhurbaşkanlığı Kupası maçlarımızın zafer dolu tarihi de bu sayıda yer alıyor.

Galatasaray'ı her zaman başka bir gözle izleyip okuyucusuna aktaran Zaman gazetesi yazarı Ahmet Çakır, ilginç söyleşisiyle derginin bu sayıdaki konuğu oldu.

Yakında Türkçe olarak yayınlanacak olan, Dünya taraftarlık edebiyatının önde gelen eseri, Nick Hornby'nin "Fever Pitch" kitabı, çevirmeni Bağış Erten'le yapılan söyleşi ile ayrıntılı olarak tanıtılıyor.

Sakat futbolcuların rehabilitasyonu ve egzersizi ile adını duyuran egzersiz uzmanı Cevat Güler, Florya'nın çok az bilinen bir başka çalışma alanını okurlarla paylaşıyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious