Galatasaray eksik kadro çalıştı

Galatasaray eksik kadro çalıştı.14149
  • Giriş : 04.01.2009 / 09:18:00

Galatasaray, Turkcell Süper Lig'de ikinci bölümün hazırlıklarını bugün yaptığı çift antrenmanla sürdürdü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Florya Metin Oktay Tesisleri'nde teknik direktör Michael Skibbe yönetiminde gerçekleştirilen basına kapalı akşam antrenmanında sarı-kırmızılıların, ısınmanın ardından koordinasyon ve teknik çalışmalar yaptıkları, antrenmanın dayanıklılık koşularıyla tamamlandığı bildirildi.

Tedavisi süren Emre Güngör'ün takımla ısınmaya katıldıktan sonra antrenör Cevat Güler yönetiminde takımdan ayrı bir çalışma yaptığı kaydedildi. Kaleci Orkun'un tedavisinin sürdüğü, Serkan Çalık, Uğur Uçar ve Murat Akça'nın rehabilitasyon çalışmalarının sürdürüldüğü, tedavisi süren Hasan Şaş'ın da sabahki tedavi ve çalışmayla günü tamamladığı bildirildi.

İzinli olan Kewell, Nonda ve Lincoln ile 18 Yaş Altı Genç Milli Takım kampında bulunan Semih Kaya'nın antrenmana katılmadıkları, dün gece geçirdiği trafik kazasının ardından bu sabahki çalışmaya çıkmayan Arda'nın akşamki çalışmada da dinlendirildiği için yer almadığı belirtildi. Sarı-kırmızılı ekip, çalışmalarını yarın sabah basına kapalı yapacağı antrenmanla sürdürecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*