Galatasaray Eric Gerets ile yollarını ayırdı

  • Giriş : 28.05.2007 / 23:57:00
  • Güncelleme : 29.05.2007 / 01:11:22

Bu sezon başarılı olamayan Galatasaray'da, yönetim ile Gerets arasındaki görüşmeler sona erdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Galatasaray yönetimi ile teknik direktör Gerets arasındaki tazminat pazarlıklarındaki pürüzler giderildi. Anlaşmayla sonuçlanan görüşmelerin ardından Galatasaray'da Eric Gerets devri sona erdi. Galatasaray yönetiminin Gerets'e artık çalışmak istemediğini belirtmesinin ardından başlayan sözleşme fesih görüşmelerinin tazminat maddesinde tıkanma meydana gelmiş, Galatasaray'la bir sene daha mukavelesi bulunan Gerets'in, alacağı tazminat konusunda anlaşma sağlanmak üzere olduğu açıklanmıştı.

Bu durumun neticesinde gün içerisine ligtv.com.tr'nin sorularını yanıtlayan Galatasaray Sportif AŞ Genel Müdürü Adnan Sezgin, henüz tam bir anlaşma sağlanamadığını ancak görüşmelerin devam ettiğini belirtmişti.

- GERETS YARIN AÇIKLAYACAK -

Bu arada Galatasaray Teknik Direktörü Eric Gerets'in yarın bir basın toplantısı düzenleyeceği açıklandı. Sarı - kırmızılı kulübün resmi internet sitesinde yer alan açıklamada, Eric Gerets'in yarın Florya Metin Oktay Tesisleri Turgay Vardar Basın Odası'nda saat 14.00'te bir basın toplantısı düzenleyeceği bildirildi.

FELDKAMP'A 2. YARDIMCI ARANIYOR İDDİASI -

Öte yandan Belçikalı teknik adam Eric Gerets'in ayrılmasının ardından Galatasaray'da Karl Heinz Feldkamp döneminin başlamasına kesin gözüyle bakılırken, Feldkamp'ın önceki dönemde de yardımcılığını yapan Ahmet Akçan'ın ardından, Galatasaray'da tecrübeli teknik adamın yardımcılığını yapacak ikinci isim arayışlarının sürdüğü öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious