Galatasaray hata yaptı!

Galatasaray hata yaptı!.10712
  • Giriş : 26.07.2007 / 17:02:00

Galatasaray ile sözleşmesi sona eren Ergün Penbe; Necati, Hasan Kabze, Cihan ve Orhan'ın gözden çıkarılmasını doğru bulmadığını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Ergün, teknik direktör Karl Heinz Feldkamp'ın raporu doğrultusunda Necati, Hasan Kabze, Cihan ve Orhan'ın takımdan gönderilmesini ciddi bir hata olarak değerlendirdi.

Özellikle Necati'nin çok faydalı olacağını düşündüğünü ifade eden Ergün, "Galatasaray'ın Necati ile 2010'a, Orhan Ak ile 2011'e kadar mukavelesi vardı. Madem bu oyuncuları göndermek istiyorsunuz, mukavelelerini uzatmazsınız" dedi.

Necati'nin sorun çıkarttığı yönündeki fikirlere katılmadığını kaydeden Ergün, "çok dobra bir insan. Ortada bir anlaşmazlık varsa o sorunu o gün çözer. Her takımda zaman zaman tatsızlıklar olur ama kısa sürede çözülür. Galatasaray inşallah bu kararından dolayı ileride pişmanlık duymaz" diye konuştu.
Cihan Haspolatlı için, "Gerets'in bir numaralı adamlarından biriydi" ifadesini kullanan Ergün, "bugün bakıyorsunuz onu da listeye koymuşlar. Oyuncuların gönderilme zamanı da etiğe hiç uygun değil. Kamp dönüşünde oyuncu gönderilmez" dedi.
Ergün, Hasan Kabze için ise, "henüz 24 yaşında. Türkiye'deki tüm takımlarda çok rahat oynayabilecek yeteneklere sahip. Galatasaray bu kararı almakla hata yaptı" yorumunu yaptı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious