Galatasaray kupasını törenle alıyor

  • Giriş : 12.08.2006 / 00:00:00

Turkcell Süper Ligi'nde 2005 - 2006 sezonunu şampiyon olarak tamamlayan Galatasaray kupasını yarın oynayacağı Kayserispor maçı öncesinde alacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Konuyla ilgili Sarı - kırmızılı kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, 'Unutulmayacak Kupa Törenine Katılmaya Hazır Mısınız?' başlığıyla verilen haberde, 16. Türkiye Ligi Şampiyonluğu'nun kupasını Ali Sami Yen Stadı'nda alacağı belirtildi. Galatasaraylı taraftarları yarın saat 19.00'dan itibaren başlayacak Kupa Töreni Organizasyonuna davet eden yönetim, bir ilki de gerçekleştirerek, taraftarları da yapılacak şovun bir parçası haline getirdi.

Kupa törenine Türkiye Şampiyonları olan Galatasaray PAF ve Galatasaray Profesyonel Futbol takımları katılacak ve kupalarını alacak.

- "2007 HEDEF 17" -

Yarın Ali Sami Yen Stadyumu'nun kapılarının saat 17:00'de açılacağı belirtilirken, Kupa Töreni'nde, Galatasaray'ın bu sezon boyunca Türkiye Süper Ligi'ndeki hedefini simgeleyen yeni sloganı da ilan edilecek.

Galatasaray'ın yeni sezon iddiasını ve tüm Galatasaraylıların kararlılığını simgeleyeceği iddia edilen "2007 Hedef 17" t-shirt'leriyle maça gelecek taraftarlar, Kupa Töreni boyunca Ali Sami Yen Stadı'nın tüm tribünlerini Kırmızı'ya boyayacak.

Galatasaray'ın yeni sezon mottosunu yansıtan "2007 Hedef 17" t-shirt'leri, bugünden itibaren, öncelikle Galatasaray Store'un tüm İstanbul mağazalarında satışa çıkarıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious