Galatasaray maçından notlar

Galatasaray maçından notlar.12182
  • Giriş : 20.09.2007 / 23:30:00

Galatasaray Teknik Direktörü Feldkamp, UEFA Kupası'nda oynanılan FC Sion karşılaşmasında, geçtiğimiz hafta ligde yapılan Konyaspor karşılaşmasının 11'inde sadece 1 oyuncu değişikliği yaptı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Konyaspor'u 6-0 mağlup eden takımdan sadece Barış'ı çıkaran Feldkamp, bu oyuncunun yerine Hasan Şaş'ı oynattı. Hakan Şükür-Nonda ikilisini de bozmayan Alman teknik adam, Ümit Karan'a yedekler arasında şans tanıdı. Konyaspor maçına yedek kulübesinde başlayan Ayhan, FC Sion karşısında da yedek kaldı.

ÜST DÜZEY GÜVENLİK

FC Sion ile Galatasaray arasında oynanan karşılaşmanın UEFA tarafından riskli maç olarak ilan edilmesi nedeniyle, İsviçreli emniyet yetkilileri özel önlemler aldılar. Şehir merkezinde bu karşılaşma için özel kuvvetler devriye gezerken, adeta kuş uçurtulmadı.

TARAFTARLAR ŞOV YAPTI

Galatasaraylı taraftarlar karşılaşmaya büyük ilgi gösterirken, Avrupa'nın çeşitli kentlerinden gelen çok sayıda taraftar, tribünde şov yaptı. Futbolculara sevgi gösterilerinde bulunan taraftarlar, takımlarını desteklediler. Statta çoğunluğu sağlayan Galatasaraylı taraftarlar, Cenevre Stadı'nı adeta Ali Sami Yen'e çevirdiler. 

TAKIMDA 7 EKSİK

Galatasaray'da sakatlıkları bulunan Arda, Sabri ve Okan ile statü gereği oynamayan Hakan Balta'nın yanı sıra, Mehmet Güven, Fırat ve Özgürcan da FC Sion maçında yer almadı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious