Galatasaray Owen ile masaya oturdu

Galatasaray Owen ile masaya oturdu.12954
  • Giriş : 27.06.2009 / 21:30:00
  • Güncelleme : 27.06.2009 / 21:33:04

Londra'da Owen'la bir araya gelen yönetici Haldun Üstünel 2 yıl için 8 milyon Euro önerdi... Bonservisi elinde olan 30 yaşındaki futbolcu 1 hafta süre istedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Leo Franco, Mustafa Sarp ve Gökhan Zan'ı bonservis ödemeden kadrosuna katan Galatasaray yönetimi yine çok önemli transfer için kolları sıvadı...

Sarı-Kırmızılılar, İngiliz futbolunun en önemli isimlerinden Michael Owen'la masaya oturdu. Londra'da 30 yaşındaki futbolcuyla bir araya gelen yönetici Haldun Üstünel'in Owen'a 2 yıl için 8 milyon Euro'luk müthiş bir teklif yaptığı öğrenildi. 30 Haziran'da bonservisini eline alacak olan İngiliz yıldızın bu tekliften çok etkilendiği ama düşünmek için süre istediği belirlendi.

HULL CITY DE ONU İSTİYOR

İngiliz basını, Newcastle United'dan kesin olarak ayrılacak olan Owen'ı Hull City'nin de istediğini fakat yıldız futbolcunun Galatasaray'ın teklifine çok sıcak baktığını yazdı. Ünlü golcünün transferinin önündeki tek engelin, ailesinin Türkiye'ye gelmeye sıcak bakmaması olduğu ifade edildi. Fakat Haldun Üstünel'in bu konuda önemli mesafeler katettiği gelen haberler arasında. Üstünel daha önce Baros, Kewell ve Rijkaard'ın Galatasaray'a gelmesinde başrolü oynamıştı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*