Galatasaray pas çalışması yaptı

Galatasaray pas çalışması yaptı.13734
  • Giriş : 21.07.2008 / 23:43:00

Galatasaray yeni sezon hazırlıklarına ara vermeden devam ederken, günün son idmanını basına kapalı, taraftara açık olarak gerçekleştirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Michael Skibbe ve Cevat Güler yönetiminde gerçekleştirilen antrenmanda, futbolcular önce ısınma hareketi daha sonra da pas çalışması yaptı.

Galatasaray, Almanya'nın Duisburg şehrinde devam 2008-2009 hazırlık kampında günün son idmanını akşam saat 17.30'da Vedau Spor Kompleksi'nde yaptı. Basına kapalı, taraftara açık olarak gerçekleşen antrenmanda futbolcular önce antrenör Cevat Güler yönetiminde ısınma hareketleriyle çalışmaya başladılar.

Antrenmanın bu bölümüne Servet Çetin de takımla birlikte katılırken, açma germenin ardından teknik direktör Michael Skibbe, antrenörler Edwin Boekamp, Nezih Ali Boloğlu ve Ertuğrul Güleryüz, futbolcuları 3 gruba ayırarak pas çalışması yaptırdılar.

Pas çalışmasının ardından 2 takım yarım sahada 3 pasla hücum ve gol çalışması yaparken, oynamayan takımlar antrenör Edwin Boekamp tarafından ayrı olarak çalıştırıldı.

Linderoth, Uğur ve Anıl fizyoterapistler eşliğinde fitness salonundaki çalışmalarını bu akşam da sürdürdüler. Takımla beraber ısınma hareketlerine katılan Servet Çetin ise daha sonra Semih Kaya ile beraber antrenör Cevat Güler tarafından uygulanan güç çalışmasına katıldılar.

Galatasaray çalışmalarına yarın sabah 10.30 ve akşam 17.30'da yapacağı çift antrenman ile devam edecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*