" />

Galatasaray Real Madrid maçı hangi kanalda çıkacak?

Galatasaray Real Madrid maçı hangi kanalda çıkacak?.13025
  • Giriş : 08.04.2013 / 08:50:00

Galatasaray Real Madrid maçı yarın akşam saat 21:45'te Star TV ekranlarından naklen yayınlanacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Öte yandan Manchester United'ın deneyimli teknik direktörü Alex Ferguson, Jose Mourinho'nun İngiltere'ye geri dönüş yapması durumunda büyük bir rekabet yaşanacağını belirtti. Ferguson, "Manchester City parası sayesinde önümüzdeki sezon düşüş yaşamayacaktır. Arsenal'in de çıkışa geçeceğini düşünüyorum. Mourinho dönerse lig hareketlenir. Biz ise kadromuzu takviye etmek zorundayız" şeklinde konuştu.

Bu arada Schalke 04 maçları ile başlayan çıkışını Mersin İdman Yurdu karşısında da devam ettiren Felipe Melo, yeniden göze girdi. Sambacının, sezon başındaki silik ve güçsüz görüntüsünden sıyrılıp eski formunu yakalaması teknik heyeti sevindirirken, bonservisinin alınması tekrar gündeme geldi. Yönetim, Fatih Terim'in vereceği rapora göre Melo için Juventus'la masaya oturacak.

Mersin İdman Yurdu karşılaşmasının ilk yarısının son anlarında yaşananlar, sezonun bitmesine 6 hafta kala Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in başını oldukça ağrıtacak gibi görünüyor. Süleyman Abay'ın Nduka'ya çaldığı faulün ardından önce dördüncü. hakem Ali Palaybıyık ile temsilci İbrahim İçer'le tartışan ve tribüne gönderilmesiyle öfkesi katlanan Terim, hem saha içindeki olaylar nedeniyle hem de Tahkim Kurulu,  Profesyonel Disiplin Kurulu'nu hedef alan açıklamaları nedeniyle ağır cezalarla karşı karşıya kalabilir.

SİZ KİM OLUYORSUNUZ?

Oyundan atılmasının ardından Terim'in saha içine girerek "Hepinizi yakacağım. Siz kim oluyorsunuz da beni kulübeden atıyorsunuz" ifadeleri başta olmak üzere hakem ve temsilcilere ağır sözler söylediği hakem ve gözlemci raporlarında yer aldı. Geçen sezon aldığı üç maç cezanın iki maçı Tahkim tarafından 2 yıl süreyle ertelenen Terim'in dosyası son eyleminden sonra yeniden açılacak. Ordu sınavında hakem Serkan Çınar tarafından tribüne gönderilen ve 3 maçlık cezası Kayseri müsabakasıyla biten Terim, bir hafta sonra tekrar aynı eylemi gerçekleştirmesi nedeniyle de sıkıntı yaşayacak.

BUGÜN SEVK EDİLECEK

Sabıkası bulunan teknik direktör Terim'in dün 4. hakem Palabıyık, hakem Abay ve temsilci İbrahim İçer'e hakaret ettiği raporlara yansıdı. Süleyman Abay'ın üzerine yürümeden önce koordinatör Şükrü Hanedar ve yardımcı antrenör Hasan Şaş tarafından engellenmek istenen ancak öfkesini yenemeyen Terim, hakem ve temsilci raporları doğrultusunda bugün PFDK'ya sevk edilecek. Ayrıca Hasan Şaş el-kol hareketi nedeniyle, Ümit Davala ise akredite kartını yere atması nedeniyle Terim'le aynı akıbeti paylaşacak.

TERİM'İ YAKAN HAREKETLER:

Terim'i ağır ceza almasına neden olacak hareketler şunlar: Müsabaka hakemine oyun alanı içine girip itiraz etmek. Dördüncü hakeme fiili harekette bulunmak. Temsilciye fiili harekette bulunmak. Kendi elemanlarına tepki gösterip, fiili harekette bulunmak. Yayıncı kuruluşun kamerasına saldırmak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*