Galatasaray şampiyon oldu, kupa Kral'ın ellerinde

Galatasaray şampiyon oldu, kupa Kral'ın ellerinde.21681
  • Giriş : 11.05.2008 / 00:09:00
  • Güncelleme : 11.05.2008 / 00:13:11

Süper Lig'te son haftaya kadar şampiyonluk mücadelesi veren G.Saraylı futbolcular bayram yapıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Ali Sami Yen'de saha ortasına kurulan dev platformda lazer ve görsel şov yaşanırken, dev ekranda "Şampiyonsun Galatasaray", "Şampiyon Cim Bom Bom" yazıları ile

Podyuma, Gloria Gaynor "I will Survive" şarkısı ve büyük coşku içerisinde ilk olarak Aykut çağrıldı, ardından da sırasıyla Song, Emre Güngör, Linderoth, Okan Buruk, Barış Özbek, Lincoln, Mehmet Topal, Barusso, Carrusca, Ayhan, Bouzid, Nonda, Hakan Balta, Uğur, Orkun, Sabri, Serkan, Arda, Volkan Yaman, Servet Çetin çağrıldı!

-SERVET OMUZLARDA-

Bu noktadan sonra sahaya yürüyerek gelen yıldız futbolcu "Servet.. Servet" tezahüratları eşliğinde futbolcuların omuzlarında podyuma getirildi!
Servet'in ardından Mehmet Güven, Orkun, Hasan Şaş ve kupayla ve kızı eşliğinde Hakan Şükür podyuma çıktı!

Ardından kupayla birlikte kolkola giren sarı kırmızılı futbolcular büyük bir coşku yaşadılar! Bu görüntülerin ardından podyuma teknik heyet de çıktı ve Cevat Güler futbolcular tarafından havalara atıldı!

Ardından Başkan Adnan Polat ve yönetim kurulu da sahaya geldi ve tribünlerden büyük aşkış aldı. Bu sırada tribünleri alkışlayan yönetim ve takımdı..
"Büyük başkan" tezahüratı altında taraftarı alkışlayarak tur atan Adnan Polat'ın gururu yüzünden okunurken, Canaydın'dan bayrağı devraldığı ilk yılında yaşadığı şampiyonluk sevincini yine Canaydın'la yaşadı!

Platforma çağrılan son isim olan Özhan Canaydın alkışlar arasında şampiyonluk kutlamasına katıldı!

-ASLAN GELDİ-

Gecenin en ilginç görüntüsü ise ise gerçek bir aslanın sahaya getirilmesiydi. Özel bir araçla tribünleri dolaşan aslanın kalabalığın ve sesin etkisi ile huysuz ve saldırgan olması ise dikkat çekti.

-HAVAYİ FİŞEK GÖSTERİSİ-

Galatasaray'ın Aslanlı kutlaması taraftarı mest ederken, daha sonra görsel şov, Mecidiyeköy semalarını aydınlatan havayi fişek gösterisi ile sürdü!

Dakikalarca devam eden havayi fişek gösterisi sırasında Mehter Marşı şeklindeki G.Saray marşı çalınırken, takım da soyuınma odasının yolunu tuttu!

Bu arada havayi fişek gösterisini devam ettiği sırada tribünlerin kapılarının teker teker açılması ile tüm neredesye tüm taraftarlar Ali Sami Yen'i kapladı!

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious