Galatasaray taraftarı alkışa karşı ayaklandı

  • Giriş : 16.05.2007 / 00:00:00

Galatasaraylı futbolcuların Fenerbahçeli oyuncuları alkışlama gibi bir niyetinin kesinlikle olmadığını dün duyurmuştuk.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Yöneticiler Adnan Polat ve Haldun Üstünel de bunu destekleyen yönde bir açıklama yapmıştı. Bu kez de Sarı-Kırmızılı taraftarlar ayaklandı. Popüler taraftar sitesi galatasaray.com ile birlikte ultrAslan konuyla ilgili bir duyuru yayınladı.

Konu galatasaray.com’da, “Saracoğlu’nda yaşadığımız insanlık dışı muameleden sonra bu tutumun bizden beklenmesi saçma, tutarsız ve manasız'' olarak nitelendirildi. ultrAslan ise Galatasaray, Fenerbahçe’yi 5-1 yendikten sonra Sarı-Lacivertliler’in ikincilik seramonisine bile katılmadığını ve kendilerinin Beşiktaş’ı, Süper Kupa finalini kaybettikten sonra alkışladığını hatırlattı.

Başkan gitmeye hazır!

Ali Sami Yen’deki Trabzonspor maçından sonra deplasman bir yana, Galatasaray’ın sahasındaki maçlara dahi gitmeyen Başkan Canaydın’ın, Fenerbahçe derbisinde bu tabuyu kırmaya hazırlandığı öğrenildi! Başkan’ın hafta sonunda tribündeki yerini alacağı iddia edilince, kafalarda soru işaretleri oluştu. Taraftarın merak ettiği konu şu: “Acaba Canaydın, Aziz Yıldırım ile yanyana oturması halinde, Fenerbahçe Başkanı’nın elini sıkıp, tebrik edecek mi?''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious