Galatasaray telafi peşinde: İlk onbirler

Galatasaray telafi peşinde: İlk onbirler.18440
  • Giriş : 31.01.2009 / 08:10:00

Sivaspor'a mağlup olarak zirve yarışında yara alan Galatasaray, Denizli deplasmanında bugün saat 19.00'da oynanacak maçta galibiyet peşinde.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

G.Saray'da sakatlıkları düzelen Servet, Nonda ve Linderoth kadroya dahil edilirken, sakatlığı henüz geçmeyen Lincoln, Kewell, Serkan Çalık ve cezalı Ümit Karan kadroda yer almadı.

Denizli Atatürk Stadı'nda saat 19.00'da başlayacak maçı hakem Koray Gencerler yönetecek ve maç Lig Tv'den naklen yayınlanacak.

Galatasaray'ın sahaya; De Santics, Emre Aşık, Servet, Meira, Hakan Balta, Sabri (Aydın Yılmaz), Barış Özbek, Ayhan, Mehmet Topal, Arda Turan ve Baros onbiri ile çıkması bekleniyor.

Denizlispor'da ise sezonu kapatan izzet Akgül, sakatlığı süren yeni transfer Wescley kadroda yer almazken, yine sakatlıkları tam geçmeyen Selahattin, genç oyuncu İsmail Baydil, yeni transferler Bangoura ve Berberovic'in oynayıp oynamayacakları maç saatinde belli olacak.

Ege temsilcisi Denizlispor'un ise sahaya; Cenk, Feridun (Şener), Couto, Fatih Yiğen, Çağlar Birinci, Emin, Güray, Zafer Çevik, Braga, Caner Celep ve Roberts onbiri ile çıkması bekleniyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*