Galatasaray transfer arayışında

Galatasaray transfer arayışında.15081
  • Giriş : 15.01.2008 / 23:04:00

Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Adnan Polat, sadece ara transfer için değil, sezon sonu için de transfer görüşmeleri yaptıklarını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Galatasaray-Sarıyer Fortis Türkiye Kupası maçı öncesinde Lig TV'ye açıklamalarda bulunan Polat, transferde Yunanlı Basinas dahil bitmiş hiç bir şeyin olmadığını belirterek, ''Bittiği zaman herkesin haberi olur, biz araştırmalarımızı değişik mevkilerde sürdürüyoruz. Sadece ara transferi değil, sezon sonunu da düşünüyoruz. Hatta şimdiden sezon sonu için transfer de yapabiliriz. Birden fazla oyuncu ile görüşmelerimiz soruyor. Transfer her an olabilir, hiç olmayabilir de. Müzakerelerin neticesine bağlı'' diye konuştu.

Linderoth'un sakatlığı bulunmadığını anlatan Adnan Polat, sözlerini şöyle sürdürdü:

''Bu bir hastalık. Linderoth'da kemik büyümesi var. Onun bu durumu bizim için hayal kırıklığı oldu. Sadece sporcu olarak değil insan olarak da memnunduk kendisinden, çok katkısı oluyordu. Böyle bir oyuncuyu, iki senedir arıyorduk. Tam aradığımız oyuncuyu bulduk derken, kendisi 4 ay sonra sahalara dönecek.''

Polat, şu an oyuncunun tedavisi ile ilgilendiklerini dile getirirken, Linderoth'un menajerinin gelecek hafta İstanbul'a geleceğini ve durumuyla ilgili daha sonra karar vereceklerini söyledi.

Lincoln'ün da bir hafta sonra sahada olacağını da vurgulayan Adnan Polat, ''Oyuncuyu yüzde yüz iyileşmeden sahaya sürmedik. İlk yarıyı en çok ümit bağladığımız 4 oyuncudan yoksun geçirdik'' dedi.

''İSTEDİĞİMİZ DÜZEYDE DEĞİLİZ''

Adnan Polat, şu anda takım olarak istenilen düzeyde olmadıklarını dile getirdi.

Eksiklerin tamamlandığını kaydeden Polat, ''1. sırada olmadıktan sonra hiçbir zaman mutlu olduğumu söyleyemem'' diyerek sözlerini bitirdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious