Galatasaray Tuncay'ın peşinde!

Galatasaray Tuncay'ın peşinde!.10973
  • Giriş : 07.04.2009 / 08:25:00

İngiliz medyasına göre, Middlesbrough küme düşerse sekiz milyon Pound'a serbest kalacak olan Tuncay'ın peşinde Galatasaray var. İngiliz devi Chelsea de beklemede..

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Galatasaray'ın Tuncay planı İngiltere'de günün konusu oldu... Daily Mirror Gazetesi'nin haberine göre, küme düşmesine kesin gözüyle bakılan Middlesbrough'nun tek yıldızı olarak gösterilen Tuncay da Championship'te oynamak konusunda istekli değil. Galatasaray da sözleşmesinde Middlesbrough küme düşerse, 8 milyon pounda serbest kalır maddesi bulunan Tuncay'ı bekliyor. Habere göre Chelsea de milli futbolcuya talip ancak 8 milyon pound'luk bonservis bedeli iki kulübü de düşündürüyor. Middlesbrough teknik patronu Gareth Southgate ise, "Tuncay'ın hırsını, arzusunu göstereceği yer olduğumuzu kanıtlamalıyız" dese de küme düşmeleri halinde Tuncay'ı kaybetme gerçeği ile yüzleşecek.

KEWELL'A DA FULHAM TALİP
Galatasaraylılar'ın ilgisini çekecek bir başka transfer gelişmesi de Harry Kewell ile ilgili. İngiliz medyasına göre Fulham Menajeri Roy Hodgson'ın bir sol kanat oyuncusu istediği ve önceliğin Kewell'a verilmesi gerektiğini yönetime ilettiği yazıldı. Kewell'ın Galatasaray ile bir yıl daha sözleşmesi olduğu ancak iyi bir ücretle transferin bitirilebileceği belirtildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*