'Galatasaray'a güzel bir hediye oldu!'

  • Giriş : 29.05.2006 / 00:00:00

Turkcell Süper Ligi'ndeki son maçta Fenerbahçe'yle 1-1 berabere kalarak, Sarı-Lacivertli takımı şampiyonluktan eden Denizlispor'un başarılı file bekçisi Hamidou Souleymanou, şampiyonluğu Galatasaray'a hediye ettiklerini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Tecrübeli kaleci, "Fenerbahçe'yle yaptığımız son karşılaşmada, Galatasaray'daki Rigobert Song'a ve Saidou'ya yeni takımı Nantes'a şampiyonluk ünvanıyla gitmesini sağladık. Güzel bir hediye oldu" ifadesini kullandı.

Denizlispor'daki geleceğinin henüz belli olmadığını ve çeşitli kulüplerden teklifler aldığını vurgulayan Souleymanou, Denizlispor'da geçirdiği kritik sezonu ise şöyle yorumladı:

"Doğrusunu söylemek gerekirse, sezon o kadar da iyi geçmedi. Amacımız dengeyi kurabilmekti, ki bunu da yaptık. Oyuncular yönünden değerlendirirsek, beklediğimiz sonuca ulaşabilmek için gerekeni yaptık. Sezonun başında çok fazla sıkıntıyla karşılaştığımız doğru, bunların içinde transferde yaşanan sorunlar da vardı. Transfer edilen oyuncular, eski oyuncuların yerini dolduramadı. Her şeye rağmen devam etmek zorundaydık. Bugün dimdik ayaktayız ve son maçta elde ettiğimiz başarıdan çok memnunuz."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious