'Galatasaray'a karşı olan diyetini ödedi'

'Galatasaray'a karşı olan diyetini ödedi'.13788
  • Giriş : 16.03.2009 / 20:10:00

Trabzonspor'da Galatasaray maçı hakemi Yunus Yıldırım'a büyük tepki var. Kulüpten yapılan yazılı açıklamada 'Diyetini ödedi' denildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, Galatasaray maçında Yunus Yıldırım'ın görevlendirilmesinin ciddi bir atama hatası olduğunu belirterek, Yunus Yıldırım'ın Galatasaray'a karşı olan diyetini ödediğini söyledi.

Hatırlanacağı gibi, Yunus Yıldırm, Sivas-Galatasaray maçında Ümit Karan'a kırmızı kart göstermiş ve uzun bir süre bu karar tartışılmıştı.

Bordo-mavili kulübün resmi internet sitesine açıklamada bulunan Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu, Galatasaray karşısında galibiyetle bitirilebilecek bir karşılaşmadan bir puanla ayrılmanın üzüntüsünü yaşadıklarını belirtti. Hacısalihoğlu, "Hüseyin Avni Aker Stadı'nda oynanan son 3 karşılaşmada alınan sonuçlarla ciddi bir avantajın kaybedildiğini kabul ediyoruz. Her şeye rağmen ligdeki iddiamız devam ediyor. Bizi en çok düşündüren konu yine aleyhimize oluşan hakem hatalarıdır" diye konuştu.

Sivasspor- Galatasaray maçının ardından Galatasaray'ın şikayetleri unutulmamışken, bu maçın hakemi Yunus Yıldırım'ın Trabzonspor-Galatasaray müsabakasında görevlendirilmesinin ciddi bir atama yanlışı olduğunu kaydeden Hacısalihoğlu, "Apaçık görüldü ki Yunus Yıldırım, Ümit Karan'a kırmızı kart göstermesinin etkisini üzerinden atamamış, Galatasaray'a karşı olan diyetini ödemiştir. Skorun değişken anlarında sergilediği yönetim tarzı dikkatli ve bilgili her Futbol izleyicisi tarafından doğru yorumlandığında müzerimize nasıl planlı gelindiği de kendisini gösterecektir. Maalesef birileri diyet öderken mağdur taraf hep biz oluyoruz. Türkiye'de kimin sesi yüksek çıkarsa bir hafta sonra onun istediği oluyor. Bu tür hesapların içerisine girmek istemiyoruz. Ancak şartlar ister istemez sessiz kalmamaya zorluyor" dedi. Yaşanan kayıplara rağmen oyuncuların bu sonuçları telafi edeceklerine inandıklarını söyleyen Hacısalihoğlu, bu amaçla Gaziantepspor maçına büyük önem verdiklerini sözlerine ekledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*