Galatasaray'a ret cevabı!

Galatasaray'a ret cevabı!.7591
  • Giriş : 12.06.2009 / 08:41:00

Haldun Üstünel'in yürüttüğü transfer çalışmalarında ise Standart Liege'in golcüsü Dieumerci Mbokani için ret yanıtı geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik


Galatasaray'ın transferde hareketli günlere başlıyor. Sarı-kırmızılı kulübün Futbol şube sorumlusu Haldun Üstünel, bugün Amsterdam'a giderek teknik direktör Frank Rijkaard ile bir araya geldi. Haldun Üstünel ile Frank Rijkaard şu sıralarda görüşmelerini sürdürürken öncelikle transferde bir yol haritası çıkarmaya karar verdiler. Haldun Üstünel'in daha önce temaslarda bulunduğu futbolcular ile ilgili ayrıntıları Hollandalı teknik adama anlattığı ve Rijkaard'ın onay vermesi durumunda transfer için harekete geçeceği öğrenildi.

Üstünel ile Rijkaard'ın pazar gününe kadar Hollanda ve İspanya'da transfer görüşmelerinde bulunacağı ve sarı-kırmızılı ikilinin pazar günü İstanbul'a birlikte ödenecekleri öğrenildi.

MBOKANİ İÇİN RET

Haldun Üstünel'in yürüttüğü transfer çalışmalarında ise Standart Liege'in golcüsü Dieumerci Mbokani için ret yanıtı geldi. Bu sezon Belçika Ligi'nde Standart Liege'nin şampiyonluğunda büyük rol oynayan Kongo'lu forvetin transferi için girişimde bulunan Haldun Üstünel'e olumsuz yanıt verildiği öğrenildi. Belçika kulübü Mbokani'nin satmayı düşünmediklerini belirterek, genç futbolcuyu bir sezon sonra 15 milyon Euro'ya satmayı planladıkları bildirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*