Galatasaray'da aldatan tablo

Galatasaray'da aldatan tablo.11417
  • Giriş : 30.10.2007 / 08:17:00

Cim Bom ligin en çok gol atan, en fazla pozisyona giren ve en az gol yiyen takımı. Ancak bu tablo göz boyamamalı. Daha iyiye ulaşmak için takviye şart

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Lig başından bu yana tüm rekorları altüst eden Galatasaray garip bir çelişki yaşıyor. 10 haftanın 9'unu lider olarak geçiren Sarı-Kırmızılılar, ligin en çok gol ve şut atan, en çok pozisyon üreten takımı. Aynı zamanda Galatasaray ligin en az gol yiyen ekibi. Ancak tüm bu rekorlar yönetimi de teknik heyeti de memnun etmiyor. Transfer için kollar şimdiden sıvandı. Yönetim ocak ayında başlayacak transfer döneminde takıma takviyede kararlı. "Bugün lider olmak, 2 gol ortalamayla oynamak elbette güzel ancak bu tablo bizi aldatmıyor. Daha iyiye, daha güzele ulaşmak için tüm olanaklarımızı sonuna kadar zorlayacağız" diyen yöneticiler; bir kaleci, Popescu tarzı topu oyuna sokabilecek bir libero ve iyi bir golcü transfer etme düşüncesinde.

GALATASARAY ZARAR GÖRÜR

İşler iyi giderken yönetimin izlediği politika ise hem taraftarlar hem de spor kamuoyu tarafından çok olumlu bulunuyor. Sarı-Kırmızılı yönetimin bu sezon doğru işler yaptığını belirtenler, "Takımın liderliğini sürdürmesine rağmen bu başarının ardına sığınmıyor olmaları çok güzel. Her şey bitti derlerse Galatasaray büyük zarar görür. Başlattıkları değişim rüzgarını sonuna kadar götürmeleri gerekiyor. Bu politikanın arkasındayız" diye konuştular.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious