Galatasaray'da büyük sıkıntı

Galatasaray'da büyük sıkıntı.13734
  • Giriş : 25.09.2008 / 08:28:00

Galatasaray'da büyük sıkıntı yaratan sakat futbolcuların iyileşmesi yeni bir soruyu da beraberinde getirdi: Skibbe; Arda, Mehmet Topal, Sabri, Ümit Karan ve Hakan Balta'yı kimin yerine oynatacak?

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Eksik oyuncuların fazla olması nedeniyle kadro kurmakta zorlandığını her fırsatta dile getiren Michael Skibbe'yi şimdi başka bir sıkıntı bekliyor! Sakat oyuncuların yerine görev verdiği futbolcuların performansından memnun kalan Alman hocanın, takım üzerinde nasıl bir oynama yapacağı merak ediliyor. Durumu iyiye giden Sabri'nin yerine oynayan Hasan Şaş, Sağ bekte müthiş bir performans sergilemişti.

"İnadına çift forvet"

Bu arada Michael Skibbe, bundan sonra da çift forvete devam edeceğini söyledi. Alman çalıştırıcının yöneticilerle yaptığı sohbette, "Sakatlıklar ve çok özel durumlar dışında bundan sonra takım çift forvet oynayacak. Zaman zaman rakiplerimize pozisyon versek de göze hoş gelen bir Futbol oynayacağız. Bu arada futbolcularım toplu defans yapmayı öğrenecek" ifadelerini kullandığı öğrenildi.

Topal ile Balta da geliyor

Avrupa Şampiyonası'ndaki müthiş futboluyla herkesi kendine hayran bırakan Arda'nın yerine orta sahanın solunda görev yapan Kewell da formayı vermek istemeyen diğer futbolcu... Yeni yeni iyileşen Ümit Karan'a yer açmak için müthiş ikili Baros ile Nonda'dan hangisini keseceği sorusu ve Mehmet Topal ile Balta'nın ilk 11'i zorlayacak olması Alman hocanın önünde büyük problem olarak bekliyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*