Galatasaray'da büyük sürpriz!

  • Giriş : 27.02.2007 / 00:00:00

Galatasaray'da Başkan Özhan Canaydın'ın, sezon sonu gönderilmesine kesin gözüyle bakılan Gerets ile 1 yıllık sözleşme uzattığı öğrenildi

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Galatasaray Sportif AŞ Genel Müdürü Adnan Sezgin, Ligtv.com.tr'ye yaptığı kısa açıklamada olayı doğrulayarak, Gerets'in sözleşmesinde bulunan 1 yıllık opsiyonu kullanmaya karar verdiklerini ve Gerets ile anlaştıklarını söyledi.

"GÖNDERİLECEK" DENİRKEN...

Galatasaray'da yönetimden bu konuda uzun süre görüşme talep etmesine karşın umduğunu bulamayan ve gönderilmesine kesin gözüyle bakılan Belçikalı teknik adam ile ani bir şekilde anlaşmaya varılması şaşkınlık yarattı. Son haftalarda alınan başarısız sonuçlar ve takım içinde yaşandığı öne sürülen iddaların ardından, anlaşmanın kritik Beşiktaş maçı öncesi yapılması da dikkat çekti. Yapılan bu anlaşma, yönetimin girdikleri zorlu dönemeçte teknik heyete güven aşılama ve futbolcularla Gerets'i bütünleştirme amaçlı yaptığı düşünülüyor.

İMZA FLORYA'DA ATILDI

Sürpriz imzayı son dakika gelişmesi olarak izleyicilerine duyuran Lig TV'nin gece haberlerine bağlanan Galatasaray muhabiri Pınar Argun, "Başkan Özhan Canaydın, Başkan Vekili Adnan Polat, Futbol Şube Sorumlusu Haldun Üstünel ve Teknik Direkter Gerets, bu akşam Florya Tesisleri'nde biraraya geldi. Ardından da 1 yıllık sözleşme imzalandı." dedi.

BAŞKAN CANAYDIN, FUTBOLCULARI TOPLADI

Lig TV Galatasaray Muhabiri Pınar Argun Galatasaray'da yaşanan diğer gelişmeyi de aktardı: "Gerets ile atılan imzanın ardından Başkan Özhan Canaydın futbolcuları topladı. GeretsDden son derece memnun olduklarını, bugüne kadar sözleşmeyi prosedür olarak gördüklerini ve bu nedenle yenilemeye gerek duymadıklarını söyledi."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious