Galatasaray'da Carew müjdesi!

Galatasaray'da Carew müjdesi!.13404
  • Giriş : 04.03.2009 / 15:57:00

İngiltere'nin yüksek tirajlı gazetelerinden Daily Mirror, G.Saray'ın John Carew'in peşinde olduğunu iddia etti. Haberde "Sarı-Kırmızılılar uzun boylu forvet eksikliğini Carew'le giderecek" dendi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri


İngiltere'nin önde gelen gazetesi, Norveçli golcünün kulübü Aston Villa'da mutsuz olduğunu sütunlarına taşırken, "Sarı-Kırmızılılar uzun boylu forvet eksikliğini Carew'le giderecek" dendi.

Galatasaray'ın John Carew'in peşinde olduğu iddia edildi. İngiltere'nin yüksek tirajlı gazetelerinden Daily Mirror, G.Saray'ın 2005-2007 sezonları arasında Beşiktaş'ta 35 maçta forma giyip 10 gol atan Carew'le yakından ilgilendiğini duyurdu. Gazete, "Carew Aston Villa'da mutsuz ve her fırsatta ayrılmak istediğini söylüyor. Norveçli oyuncu daha önce Türkiye'de oynadığı için G.Saray'da uyum sorunu yaşamaz" yorumunu yaptı.

Werder Bremen de istiyor

Daily Mirror, G.Saray'ın Hakan Şükür'ün futbolu bırakmasından sonra uzun boylu bir forvet oyuncusunun yokluğunu hissettiğini yazarak, "Sarı-Kırmızılı yönetim bu transferi gerçekleştirmek için gizliden gizliye temaslarını sürdürüyor. Sezon sonunda bu transferin gerçekleşme ihtimali giderek artıyor" görüşlerine yer verdi. Carew'i ayrıca Bremen'in de çok istediği duyuruldu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*