Galatasaray'da Hagi sesleri

Galatasaray'da Hagi sesleri.11563
  • Giriş : 26.05.2008 / 08:48:00

G.Saray hoca arayışlarını bu hafta sonuçlandırmak istiyor. Sammer ve Laudrup'a teklif götüren ve haber bekleyen Sarı-Kırmızılılar olumsuz cevap alırsa daha önce "G.Saray'da göreve varım" diyen Hagi’ye gidecek. Ancak ona da itiraz edenler var.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

LAUDRUP ŞU AN BOŞTA

G.Saray'da teknik patron belirsizliği bir türlü bitmedi. Luis Van Gaal'den sonuç alamayan Sarı- Kırmızılılar, Laudrup’a yönelmeşti. Getafe'yi çalıştıran Laudrup'un İspanyol ekibiyle yollarını ayırması ve boşa çıkması G.Saray yönetiminin önünü açtı. Ancak başka takımlardan gelen teklifler yüzünden fiyatı yükselen Laudrup da ikinci plana düştü.

EN YAKIN ADAY SAMMER

Yönetim bunun üzerine Almanya Futbol Federasyonu'nda çalışan Mathias Sammer'in takımın başına geçmesi için harekete geçti. G.Saray'ın aradığı şartlara uygun bir isim olan Sammer'in parlak kariyeri de dikkat çekiyor. Almanya Milli Takımı'nın başına geçme hayali kuran Sammer de G.Saray gibi Avrupa vizyonu olan bir takımda çalışmaya sıcak bakıyor.

ÇOĞUNLUK ONAY VERMİYOR AMA...

Ancak G.Saray yönetimi, Sammer ve Laudrup'un olmaması halinde takımı tanıyan bir hocaya teslim etme planları yapıyor. Bunun için de en ideal isim Hagi. Daha önce G.Saraylı yöneticilerle görüşen Hagi'nin, "Her zaman göreve varım" dediği biliniyor. Hagi'nin, lig devam ederken G.Saray Başkanı Adnan Polat'la görüştüğü ve anlaştığı söylentileri de var. Ancak daha önce başarılı olamayan Hagi’yi çoğunluk onaylamıyor.

BUGÜN

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious