Galatasaray'da hoca bilmecesi!

Galatasaray'da hoca bilmecesi!.14149
  • Giriş : 04.06.2009 / 09:26:00

Galatasaray Yönetimi’nin Bülent Korkmaz’ın istifasını kabul ettiğini açıklamasından sonra gözler sarı kırmızılı takımın teknik direktör adaylarına çevrildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Başkan Adnan Polat ve Futbol şube sorumlusu Haldun Üstünel, dün Madrid'de bir araya geldikleri Alman teknik adam Bernd Schuster'e cumartesi gününe kadar imza attırmak için büyük çaba harcıyor. Schuster'in önündeki en büyük engel, 4,5 milyon Euro'yu bulan yıllık ücreti.

50 yaşındaki Alman teknik adam, istediği ücrette indirime giderse, önümüzdeki sezon sarı kırmızılı takımı çalıştırması için önünde engel bulunmuyor.

Hamburg ve B.Leverkusen'e olumsuz yanıt verdi

Bernd Schuster'in G.Saray'la temasta olduğu için Almanya ve İspanya'dan gelen teklifleri geri çevirdiği öğrenildi. Schuster'in Bayer Leverkusen ve Hamburg'a olumsuz yanıt vermesi, "G.Saray'a gitmek istiyor" şeklinde yorumlandı.

Bernd Schuster'in 4,5 milyon Euro'luk ücrette indirime gitmemesi durumunda sarı kırmızılıların daha önce görüştükleri Fransız teknik adam Paul Le Guen'le yeniden temasa geçecekleri, sürpriz isim olarak sezon bitmeden Trabzonspor'dan ayrılan Ersun Yanal'la görüşecekleri öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*