Galatasaray'da şampiyonluk coşkuyla kutlanıyor

  • Giriş : 15.05.2006 / 00:00:00

Turkcell Süper Ligi'nde dün akşam şampiyonluğunu ilan eden Galatasaray'da futbolcular, teknik heyet ve yöneticiler şampiyonluğu Reina'da düzenlenen bir gece ile kutladılar.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Galasataray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın'ı kulubün eski başkanlarından Faruk Süren tebrik ederken, geçtiğimiz seçimde başkan adaylıklarını açıklayan kişiler de gecedeydi.

20.45 HATIRASI

Sarı kırmızılı kulüpten ikinci başkan Adnan Polat'ın "20.45'te şampiyonuz" açıklamasının etkileri bu gecede de sürdü. Polat, bir karton üzerine çizilen 20.45'i gösteren saat resmi önünde poz verdi.

Daha sonra teknik direktör Eric Gerets ve yardımcıları da 20.45 portresinin önünde basın mensuplarına fotoğraf çektirdiler. Gecede saatler 20.45'i gösterdiği sırada deniz üzerindeki gemiden havai fişek gösterisi yapıldı.

FUTBOLCULAR: İNANDIK, BAŞARDIK

Geceye katılan tüm futbolcular, yoğun bir sezonun geride kaldığını kaydederek, "Biz şampiyon olacağımıza çok inandık. Sonuna kadar ümidimizi kaybetmedik. Son 90 dakika bittikten sonra artık Denizli'de oynanan maçın sonucunu bekliyorduk. Açıkçası o anda hiçbir şey düşünemiyorduk. Denizli'den mutlu haberle şampiyon olduk. İlahi adalet yerini buldu." diye konuştular.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious