Galatasaray'da Tulun’un istifası konuşuluyor

  • Giriş : 26.05.2006 / 00:00:00

Galatasaray'ın transfer listesinde olan Fransız oyuncu Laurent Robert'in transferinde Başkan Yardımcısı Adnan Polat ile ters düşen Sportif Direktör Bülent Tulun'un istifa ettiği iddia ediliyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Tulun'un, toplantıda görevinden istifa ettiğini açıklayacağı ileri sürülürken, tüm çabalarımıza rağmen cep telefonu kapalı olan Tulun'a istifayı doğrulatamadık.

- POLAT, "ÇATLAK YOK" DEMİŞTİ -

Hafta içinde gündeme gelen huzursuzluğa Polat, "Laurent Robert transferi nedeniyle yönetimde çatlak oluştuğu veya istifa söylentileri gerçek dışıdır" demişti.

Polat, "Yönetimde çatlak olması söz konusu değil. Bu transfer yönetimde bile konuşulmadı. Ne benimle başka yöneticiler, ne de Adnan Sezgin'le yönetimdeki diğer arkadaşlar arasında hiçbir problem yok" ifadesini kullanmıştı.

- ROBERT, TEPKİ GÖSTERMİŞTİ -

Fransız oyuncu Laurent Robert Galatasaray'a sert eleştiriler yöneltmişti.

Portekiz'de yayınlanan Clicanoo gazetesine verdiği özel röportajda, "Bu kadar problemli bir seyahat hayatımda yapmadım. Galatasaray için herşey iyi başladı, ancak sonunda bir sürü problem çıkardılar. İyi ki İstanbul'a eşimle gitmişim. Gördüm ki bu kulüpte sizi başlangıçta sıcak ve sempatik karşılıyorlar ancak ardından çok sayıda problem öne sürüyorlar" demişti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious