Galatasaray'da yolcular belli oldu

Galatasaray'da yolcular belli oldu.10492
  • Giriş : 07.06.2007 / 17:01:00

Florya’da başkan Özhan Canaydın dahil sadece 6 yöneticinin katıldığı toplantıda teknik direktör Karl Heinz Feldkamp G.Saray’la ilgili planlarını anlattı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Toplantıda öncelikle transfer konusu konuşuldu. Uzun süredir çalışmalar yapan Alman teknik adam öncelikle takımdan gönderilebilecek futbolcularla ilgili görüşlerini bildirdi.

HAKAN ŞÜKÜR İÇİN KARAR VERİLMEDİ

Alınan habere göre, Feldkamp, Orhan Ak, Cihan Haspolatlı ve Hasan Kabze’nin gönderilmesini istedi. Alman teknik adam, Hakan Şükür konusunda ise henüz kararsız olduğunu, bu futbolcu için daha sonra tekrar görüşeceklerini söyledi. Yapılan dış transfer çalışmalarıyla ilgili olarak da karşılıklı bilgi alışverişinde bulunuldu.

Toplantıda ayrıca Feldkamp’ın yardımcısı olarak Ahmet Akcan’la birlikte bir isim daha getirileceği konuşuldu. Bu isimse kesinlik kazanmadı. Feldkamp gelmeden birkaç gün önce Hikmet Karaman’ın yardımcı antrenör olacağı söylenmiş, ancak G.Saray yönetimi gelen tepkiler üzerine bu planı dondurmuştu. Yardımcı antrenör konusunda önümüzdeki günlerde yeni gelişmeler yaşanması bekleniyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious