Galatasaray'dan Fener'e jet yanıt

  • Giriş : 15.02.2007 / 00:00:00

Galatasaray Kulübü, Fenerbahçe Spor Kulübü'nün yayımladığı, ''Beyefendilik ve Doğru Duruş'' başlıklı açıklamaya yanıt verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

"Fenerbahçe Spor Kulübü'nün yayınladığı 'Beyefendilik ve Doğru Duruş' başlıklı açıklama, Türk Sporu'nda Fenerbahçe Başkanı'nın günümüzde oynadığı rol konusunda açık bir itiraf niteliğindedir.

Bu açıklama, özellikle 14 Mayıs 2006 gecesi yaşadığımız 16. şampiyonluğumuzun ardından bütün kamuoyu önünde oynanan 'istifa' senaryosu gibi, son günlerde yaşadıklarıyla, yine çaresiz kalarak başvurdukları eski taktiklerinin yeniden gündeme getirilmesinden başka bir anlam taşımamaktadır.

İlginç bir biçimde müşahade edilmektedir ki, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı, ne zaman kendi iç sorunlarıyla baş başa kalsa, aynı taktiği uygulayarak gündemi değiştirmek, odağı başka tarafa çevirmek üzere, kamuoyu ve medyanın gündemine yepyeni bir polemik konusu sunma çabasına girmektedir.

Sözkonusu açıklama da, anlaşılan bu bir hayli yıpranmış taktiklerinin yeniden gündeme sunulma çabasının son umutsuz örneğidir. Galatasaray Spor Kulübü, bu ucuz taktiğin muhatabı değildir ve de olmayacaktır.

Fenerbahçe Spor Kulübü yöneticilerine, yaşadığı sorunlarını aşma konusunda sabır ve başarılar dileriz."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious