Galatasaray'dan puan alacağız

Galatasaray'dan puan alacağız.8263
  • Giriş : 17.11.2008 / 22:27:00

Ankaraspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Fenerbahçe karşısında oynadıkları aynı oyunu biraz daha renklendirerek, Galatasaray karşısında puan alacaklarını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Turkcell Süper Lig'de 3. sırada bulunan başkentin güçlü ekibi Ankaraspor, haftanın ilk antrenmanını Batıkent tesislerinde yaptı.

Antrenman öncesi açıklama yapan Ankaraspor Teknik Direktörü Kocaman, "Önümüzdeki hafta, Fenerbahçe karşısında oynadığımız aynı oyunumuzu biraz daha renklendirerek oynayıp, Galatasaray karşısında puan almayı hedefliyoruz." dedi.

Galatasaray maçı hazırlıklarına başladıklarını belirten Kocaman, "Fenerbahçe, Galatasaray, Ankaragücü ve Beşiktaş'la devam eden zorlu bir seri var. İlk maçımız Fenerbahçe ile başladı. İyi başladığımız maçın finali kötü oldu bizim açımızdan; fakat bitti yani hayatı geriye sarma şansımız yok. Önümüzdeki hafta Galatasaray karşısında aynı oyunumuzu biraz daha renklendirerek puan almak amacımız. Dilerim sakatlıksız bir şekilde var olan arkadaşlarımla birlikte maça hazırlanıp, ondan sonra Futbol adına neler yapabiliriz ona bakacağız. Rakibimizle ilgili kendimizle ilgili neler yapabiliriz onları düşünmeye başlayacağız. Bunun için önümüzde uzun bir süre var." diye konuştu.

Şampiyonluk konusuna da değinen Kocaman, "Bilebilsem keşke; gönül çok şey istiyor tabii ki; ama istediklerimizle gerçekler arasında fark var. Şu anda ligde 3. sıradayız. Başlangıç, gelişme ve bugün itibariyle son derece güzel bir yerdeyiz sıra olarak. Elimizde olsa, gücümüz yeterse bunu korumak üzerine belki bir basamak, belki de bir basamak daha koyabilmek en büyük amacımız. Ama bu tamamen bizim gücümüzle ya da hedefimizle ilgili değil rakiplerimizin de buradaki rolü büyük. Bizim düşüncemiz en azından bunu korumaya çalışmak, bunun için de yeterli güce sahip gibi görünüyoruz. Tek maçlı periyotlarla değil, takımın gücü var; ama bazen acemiliklerden oluyor. Bu acemilikleri biraz daha törpüleyip son 5 maçımızda biraz daha yukarıya çıkmak istiyoruz." diye konuştu.

Takımda cezalı Özer'in yanı sıra uzun süredir sakatlıkları süren Baki ve Ömer Aysan ın dışında problem olmadığı; Neka'nın da Galatasaray maçı kadrosunda büyük bir ihtimalle yer alacağı öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*