Galatasaray'ı bölemezler

  • Giriş : 22.03.2007 / 00:00:00

Başkan Özhan Canaydın camia içinde yaşanan dalgalanmaları sorun etmediklerini belirterek, "Yönetim, teknik heyet ve futbolcular olarak birlik beraberlik içindeyiz.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Taraftarla da sorunumuz yok. Galatasaray ideallerine ve felsefesine uyan herkes bu büyük ailenin mensubudur. Bizi parçalayamazlar" dedi

Sarı-Kırmızılı kulübün başkanı Özhan Canaydın, Galatasaray'ın sıkıntılı günler geçirdiğini ancak bunların üstesinden gelecek güce sahip olduğunu söyledi. Özellikle Futbol takımının istikrarsız bir grafik çizmesinin dalgalanmaları da beraberinde getirdiğini belirten Canaydın, "Yönetim, teknik heyet ve futbolcular olarak birlik beraberlik içindeyiz ama aykırı fikirler olduğunda tartışırız, doğruyu bulmaya çalışırız" dedi.

AYRI GAYRI YOK

Galatasaray'ın ligdeki iddiasını sürdürdüğünü ve son maça kadar başarı için uğraşacağını da belirten Canaydın "Taraftarlarımızla da bir sorunumuz yok. Kulüpte ayrılık yoktur. Galatasaray ideallerine ve felsefesine uyan herkes bir ailedir. Hepimiz bu büyük ailenin mensuplarıyız. Ayrımız gayrımız hiçbir zaman olmadı. Ne kadar çalışılırsa çalışılsın, bundan sonra da olmayacak. Bizi bölemezler" dedi.

ZAMAN GEREKİYOR

Yönetim kurulu, teknik heyet ve sporcular olarak tek bir hedefe kilitlendiklerini de belirten Başkan Canaydın, sözlerini şöyle sürdürdü: "Şu an başarısız gibi gözüküyoruz ancak doğru işler yaptığımızı zaman ortaya koyacak. Galatasaray'ın daha da büyümesini sağlayacak projelerimiz önümüzdeki günlerde hayata geçecek. Şampiyonlar Ligi hedefine de ulaşacağız."

ASLAN'IN KEYFİ YERİNDE

A.Gücü ile 1 Nisan pazar günü deplasmanda yapacağı maçın hazırlıklarını dün tek idmanla sürdüren G.Saray'da moraller yerinde. Gerets yönetiminde gerçekleştirilen antrenmanda, oyuncuların ısınma ve dayanıklılık çalışmasının ardından, dar alanda teknik çalışma yaptıkları bildirildi. Antrenmana, milli takımlara giden oyuncularla sakatlıkları bulunan Aydın Yılmaz, Arda, Okan ve ayak bileği aşil tendonunda zorlanma tespit edilen Tolga’nın katılmadıkları açıklandı.

CEZAYA İTiRAZ EDİLDİ

Bu arada bir maç seyircisiz oynama cezası alan G.Saray itirazını yaptı. Sarı-Kırmızılılar, maçlarda yaşanan benzer olaylara dikkat çekerek, cazaların adil olarak verilmesini istedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious