'Galatasaray'ı puansız göndereceğiz”

  • Giriş : 19.12.2006 / 00:00:00

Kayseri Erciyesspor Teknik Direktörü Werner Lorant, Fortis Türkiye Kupası'nda yarın karşılaşacakları Galatasaray'ı puansız göndermek istediklerini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Hacı Boydak Tesisleri'nde basın toplantısı düzenleyen Kayseri Erciyesspor Teknik Direktörü Werner Lorant, Galatasaray maçına iyi hazırlandıklarını belirterek sahaya galibiyet için çıkacaklarını ifade etti. Ligde kötü sonuçlar alarak 11 puan topladıklarını hatırlatan Lorant, "Ligde aldığımız sonuçlar bizim için iyi değil. Ligin ilk yarısını 11 puanla tamamladık. İkinci yarıda bu kötü duruma dur demek için elimizden geleni yapacağız." dedi.

Kayseri Erciyesspor'un Galatasaray'a karşı şanssız olduğunu da öğrendiğini belirten Lorant, "Öğrendiğim kadarı ile Galatasaray ile 20 yıldır oynanan karşılaşmaların hiçbirini kazanamamışız. Yarın akşam oynayacağımız kupa maçında bu hasrete son vermek istiyoruz. Galatasaray maçının önemini bütün futbolcularıma anlattım." diye konuştu.

Ligin ikinci yarısına iyi başlayarak kötü gidişe son vermek için transfer çalışmalarına başladıklarını belirten Lorant, "İstediğim futbolcuların isimlerini yönetime verdim. Artık iş yönetimde. İstediğim futbolcular alınırsa kötü sonuçlara 'dur' diyebiliriz." ifadelerini kullandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious