Galatasaray'ı yakma Hakan

Galatasaray'ı yakma Hakan .11534
  • Giriş : 23.10.2007 / 08:13:00

Ankaraspor maçında en çok eleştirilen isimlerin başında gelen Hakan Şükür"ün her maçta oynama isteği G.Saray"a yarar değil zarar getiriyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Kral"ın artık takımın O"na en çok ihtiyaç duyduğu anlarda sahne alması ve Kalli"nin işini kolaylaştırması isteniyor

Galatasaray"da Ankaraspor maçında alınan beraberlik sonrasında en çok eleştirilen isimlerin başında Hakan Şükür geliyor. Milli takımdan sakat ve moralsiz dönmesine rağmen Ankaraspor maçında oynamak isteyen ancak ileride çok hata yapan Hakan"a “yedek kalmayı kabul et” baskısı var. Hakan"ın Galatasaray tarihine adını altın harflerle yazdırdığını ancak yedek kalmayı onur meselesi yapmaması gerektiği belirtiliyor.

ARTIK 25 YAŞINDA DEĞİL

Dünya çapında yıldız da olsa her futbolcunun her maçta oynayacağı şeklinde bir kural olmadığını belirtenler, “Hakan Şükür haftalardır sahada geziniyor. İyi işler yapmak istiyor, çok koşuyor ama vücudu bu tempoyu kaldırmıyor. Beyninin komutlarını ayakları yerine getiremiyor. Kendisini çok fazla zorlamamalı. Artık 25 yaşında olmadığının bilincine varmalı. Bu haliyle çok sevdiğini bildiğimiz takımına zarar veriyor. Ankaraspor maçını oturup baştan sona izlese eleştirilere hak verir. Bunu görmeli” görüşünde birleşiyorlar.

YARDIMCI OLMALI

Hakan Şükür"ün her maçta ilk 11"de sahaya çıkmak yerine takımın ona en çok ihtiyaç duyduğu anlarda oynaması gerektiğine dikkat çekenler, “Hakan gollerini de atıp tüm rekorların sahibi oldu. Kalli ile konuşup onun saha içindeki en büyük yardımcısı olması gerekiyor. Bunun da yolu gerektiğinde onun yanında oturmasından geçiyor. Hakan böyle bir yaklaşım içine girerse, Kalli"nin de işi kolaylaşır. Takım içindeki dengeleri daha rahat sağlar“ diyorlar.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious