Galatasarayı yenecek güçteyiz!

Galatasarayı yenecek güçteyiz!.12146
  • Giriş : 26.03.2009 / 18:45:00

Kepez Belediyespor Antrenörü Halil Üner, Galatasaray Cafe Crown'u yenebilecek güçte olduklarını söyleyerek, taraftarlarının da desteğiyle Galatasaray Cafe Crown'u yeneceklerine inandığını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kepez Belediyespor, Cumartesi günü Kepez Erdal Öner Spor Salonu'nda oynayacağı Galatasaray Cafe Crown maçını kazanarak, ligde kalma şansını artırmak istiyor.

Kepez Belediyespor Antrenörü Halil Üner, Galatasaray Cafe Crown maçını kazanmak zorunda olduklarını söyleyerek, "Ligin kaliteli, güçlü ve şampiyonluğu hedefleyen takımıyla çok zorlu bir maç oynayacağız. Bu zorlu maçı kazanmaktan başka düşüncemiz yok. Seyircimizin desteğiyle Galatasaray Cafe Crown'u yeneceğiz, bunu başaracak güçteyiz. Cumartesi günü de sahaya kazanmak ve zoru başarmak için çıkacağız" dedi.

Taraftarlara da seslenen Üner, "Her maçta bizi güç veren örnek bir taraftar kitlemiz var. Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi maçında da seyircimiz bizi yalnız bırakmadı. Yenilmemize rağmen bize moral verdiler. İnanıyorumki Galatasaray Cafe Crown maçında da bizi yalnız bırakmayacaklar. Taraftarımızın desteğiyle ligde kalma yolundaki bu zorlu maçımızı kazanmak istiyoruz" diye konuştu.

Kepez Belediyespor-Galatasaray Cafe Crown maçı, Cumartesi günü saat 15.30'da Kepez Erdal Öner Spor Salonu'nda yapılacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*