Galatasaray'ın Hagi atağı

Galatasaray'ın  Hagi atağı.16618
  • Giriş : 19.03.2008 / 08:19:00

G.Saray kulislerinde konuşulan bu haber, sarı-kırmızılı taraftarları coşturacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Çünkü 'İmparator' Hagi ile Cimbom'un yolları yeniden kesişmek üzere! 2004-2005 sezonunda Galatasaray'ı çalıştıran Hagi, Florya yolunda. 22 Mart'taki kongrede başkanlık koltuğuna oturması beklenen Adnan Polat, Feldkamp'ın dönmeme ihtimali üzerine Hagi ile görüşerek 'Hazırlan'
dedi

G.Saray'da Gheorghe Hagi sesleri yükseliyor! İkinci kez virüs kapan Feldkamp'ın Almanya'dan dönüşündeki belirsizlik ve doktorların Alman hocaya 'Artık bırak!' demesi, G.Saray yönetimini harekete geçirdi. 22 Mart'taki kongrede başkanlık koltuğuna oturması beklenen Adnan Polat, B planını devreye sokarak Hagi ile görüştü ve 'Hazırlan' dedi.

Feldkamp'ın Denizlispor'la oynanacak lig maçında da takımın başında olmaması durumunda, Alman hoca ile yolların ayrılacağı ve sezon sonuna kadar G.Saray'ın Hagi'ye emanet edileceği dile getiriliyor. Hagi kalan maçlarda başarılı bir performans gösterirse, gelecek sezon da Rumen teknik direktör ile yola devam edilecek. 2004-2005 sezonunda Galatasaray'ı çalıştıran Hagi şu anda boşta.

Bireysel başarıları
İki kez Romanya'da, bir kez Türkiye'de 'yılın futbolcusu' seçildi. Romanya'da gol kralı oldu. 2002'de Monaco'ya 40 metreden attığı inanılmaz gol ile 'Avrupa'da yılın futbolcusu' seçildi. 2007'de dünyanın ilk 100'deki efsane oyuncular listesinde 25. sırada yer aldı. 2007 yılında dünyanın en büyük futbolcusu ödülünü aldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious