Galatasaray'ın içine ettiler!

Galatasaray'ın içine ettiler!.15081
  • Giriş : 11.11.2007 / 12:41:00

Galatyasaray'ın eski başkanlarından Faruk Süren 'Kulüp kötü yönetiliyor' dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

G.Saray'ın içine ettiler. Kulüp kötü yönetiliyor" diyen Faruk Süren'e tedavi gören Başkan Özhan Canaydın'ın çok kırgın olduğu öğrenildi. Muhalefet ise eski başkana destek verdi "G.Saray'ın içine ettiler. Kulüp kötü yönetiliyor" diyen Faruk Süren'e tedavi gören Başkan Özhan Canaydın'ın çok kırgın olduğu öğrenildi. Muhalefet ise eski başkana destek verdi.

G.Saray eski Başkanı Faruk Süren'in Takvim Gazetesi'nde dün yer alan açıklamaları Sarı-Kırmızılı yönetimi adeta çılgına çevirdi. "Galatasaray'ın içine ettiler. Kulüp çok kötü yönetiliyor. F.Bahçe ise her alanda ileri gidiyor" ifadelerini kullanan Süren'e, Galatasaray Yönetimi'nin bugünkü Gençlerbirliği maçından sonra çok sert cevap vereceği öğrenildi.

FLORYA'DA TOPLANDILAR

G.Saray'lı yöneticiler dün Florya'da toplandı. Hakkında eleştiri yapılan Başkan Yardımcısı Adnan Polat'ın da yeraldığı toplantıda, suçlamalarla ilgili sert bir yanıtın verileceği öğrenildi. Başkan Canaydın'ın da açıklamaları nedeniyle Süren'e çok kırgın olduğu bildirildi. Muhalefet ise Faruk Süren'e tam destek verdi.

TAKVİM

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious